
Enterprise Linux 8 FastTrack
Leer effectief Enterprise Linux 8 beheren in deze intensieve training. Bereid je voor op het RHCSA-certificaat en ontwikkel essentiële vaardigheden. Lees verder
In deze intensieve training leer je de essentiële kennis en vaardigheden voor het beheren van Enterprise Linux-systemen. De cursus combineert theorie met praktijkgerichte oefeningen, zodat je snel en effectief aan de slag kunt.
Voor wie
Deze training is geschikt voor helpdeskmedewerkers, systeembeheerders, databasebeheerders en ICT-consultants met ervaring in Unix en/of Linux die hun kennis willen uitbreiden.
Wat leer je
- Inzicht in het installatieproces van Linux
- Discretionary Access Control toepassen
- Processen beheren
- Algemeen systeembeheer en onderhoud
- Taken automatiseren met cron jobs
- Netwerken beheren en configureren
- Beveiliging via SSH en firewallinstellingen
- Configureren van Apache-webserver, NFS en Samba
Inhoud
De training behandelt onder andere:
- Installatie en configuratie van Linux
- Systeem- en netwerkbeheer
- Beveiliging en monitoring
- Automatisering en scripting
- Probleemoplossing en herstelprocedures
Examen/certificaat
Na het succesvol afronden van de training ben je goed voorbereid op het officiële RHCSA-examen. Het examen is niet inbegrepen, maar na het behalen ontvang je het internationaal erkende Red Hat Certified System Administrator-certificaat.
Nog vragen? Neem contact op met onze klantenservice.
Bij CursusGeregeld.nl maken we je het zo makkelijk mogelijk;
-
Eén aanspreekpunt -
Geen reserveringskosten -
Scherpste prijs -
Altijd in de buurt -
Gratis annuleren (tot 10 werkdagen voor startdatum)
Vergelijkbare cursussen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien zijn deze cursussen wel interessant voor jou.