Inventor Basis (Autodesk gecertificeerd)
Leer 3D-ontwerpen met Inventor. Geschikt voor beginners. Inclusief certificaat na 4 dagen training.
Alles over Inventor Basis (Autodesk gecertificeerd)- Duur
- 4 dagen
- Taal
-
Nederlands
Onze klanten
Een greep uit de organisaties waarmee wij samenwerken.
In deze cursus leer je de basisprincipes van Autodesk Inventor, een krachtige 3D-ontwerpsoftware. Deze training is ideaal voor tekenaars en constructeurs die professioneel willen ontwerpen en engineeren, zonder dat er specifieke voorkennis vereist is. De cursus wordt gegeven in een Autodesk Authorized Training Center en wordt afgesloten met een officieel Autodesk-certificaat.
Voor wie
Deze training is bedoeld voor iedereen die zich wil verdiepen in 3D-ontwerpen met Autodesk Inventor. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt opfrissen, deze cursus biedt de perfecte basis.
Wat leer je
- De gebruikersinterface van Inventor begrijpen
- Werken met sketches en onderdelen
- Het maken van samenstellingen en 3D-constraints
- Realistische visualisaties creëren met materialen en kleuren
Inhoud
De cursus bestaat uit vier dagen intensieve training, waarin de volgende onderwerpen aan bod komen:
- Introductie en kennismaking met de interface
- Sketches en onderdelen creëren
- Tekeningen en samenstellingen maken
- Visualisaties en materialen toepassen
Examen/certificaat
Na afloop van de cursus ontvang je een officieel Autodesk-certificaat, waarmee je jouw nieuwe vaardigheden kunt aantonen. Cursusmateriaal en lunch zijn inbegrepen in de cursusprijs.